Skelbiamas pirmasis LAISVAI PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ (LPD) rinkimosi etapas

2018-03-12
663

Skelbiamas pirmasis 2018–2019 studijų metų LAISVAI PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ (LPD) rinkimosi etapas nuo 2018 03 12 iki 20178 04 02

LPD rinkimasis vyksta per studentų informacinę sistemą (E-Rezultatai).

Studentas, prisijungęs prie studentų informacinės sistemos „Studentams – E- REZULTATAI“ su jam suteiktu naudotojo vardu ir slaptažodžiu, pasirenka meniu „Rinkis LPD“.

LPD pasirinkimas:

  1. Pirmajame pasirinkimo etape studentas privalo pasirinkti studijų dalykus rudens ir pavasario semestrams.
  2. LPD sąrašai sudaryti kiekvienai studijų programai pagal semestrus. Konkretaus semestro studijoms studentas renkasi dalyką iš tam semestrui pateikto sąrašo.
  3. Su LPD sąrašu ir aprašais galima susipažinti paspaudus nuorodą „Su laisvai pasirenkamųjų dalykų aprašais galite susipažinti čia.
  4. Iš išskleidžiamojo dalykų sąrašo pasirinkite studijų dalyką, pasirinkimui patvirtinti paspauskite mygtuką „Pasirinkti“. Jei norite pakeisti pasirinkimą, paspauskite mygtuką „Keisti“ ir pasirinkite norimą dalyką. Keisti dalyką galima tik pirmojo etapo metu.
  5. Po pirmojo pasirinkimo etapo dekanatų skelbimų lentose bei fakultetų tinklalapiuose skelbiami studentų sąrašai, kurie nepasirinko LPD, arba kurių pasirinktas dalykas nepateko į antrąjį etapą.
  6. Antrajame pasirinkimo etape LPD gali keisti tik tie studentai, kurie buvo pasirinkę dalykus, nepatekusius į šį etapą.
  7. Antrojo etapo dalykų sąrašas suformuojamas iš dalykų, kuriuos pasirinko ne mažesnis kaip nustatytas minimalus studentų skaičius.
  8. Antrajame etape studentas gali matyti, kiek studentų jau yra pasirinkę vieną ar kitą dalyką.
  9. Studentas gali rinktis tik tokį LPD skaičių, koks yra numatytas studijų programoje kitais studijų metais.

Su LPD studijų organizavimo tvarka galima susipažinti tinklalapyje „Studentams-Informacija apie studijas-Laisvai pasirenkamieji dalykai“.

Komentuok